Turistická základna

Vítejte na našem webu

 

Vážení přátelé, vítáme Vás na našich stránkách turistické základny Klubu českých turistů Baník Ostrava, poskytující turistické ubytování ve vlastním spacím pytli na postelích nebo palandách po celý rok. Kapacita objektu je v zimním období cca 20 osob (hlavní budova srubu), v létě je možno využít dalších 30 lůžek v chatkách.

Ubytování je určeno pro kolektivy nebo skupiny nenáročných turistů různého věku, to je jak dospělých, tak i mládeže. Základna je vhodná k uspořádání letních táborů s možností stravování v blízkém penzionu, víkendových nebo krátkodobých akcí pro školní výlety, akce odborů turistiky nebo oddílů mládeže.

V objektu je vybavená kuchyňka s kamny na pevná paliva (dřevo), mimo zimní sezónu je zde teplá voda (bohužel málo a ne vhodná pro přímé používání). Součástí základny jsou suché WC.

Kalendář akcí

10.06.2019 18:00

ČTRNÁCTÉ VÍTKOVO MISTROVSTVÍ (8.-10. června 2019)

Kosení louky na srubu a její následný úklid. Práce na novém srubu k zajištění letního tábora. Stravování a ubytování zajištěno. PRACOVNÍ RUKAVICE SEBOU.

Příspěvky našich členů

25.03.2018 22:23

120 let KČT Moravská Ostrava

Dnes byly spuštěny nové webové stránky našeho odboru věnující se historii našeho předchůdce. Nový web najdete na adrese www.kct-moravska-ostrava.webnode.cz Děkuji za připomínky i pomoc při rozšiřování. Jarouš

Co je nového?

V této rubrice nejsou žádné články.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode